Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon uygulamaları içinde yüz bölgesi için iğneli epilasyon diğer bölgelere göre daha çok merak edilip araştırılmaktadır. Bunda tabii ki sosyal hayatta vücudumuzdaki ilk karşılaşılan bölge olmasının büyük payı var. Yüzümüzde istenmeyen tüy olması sosyal hayatta özgüvenimizi kıracağından dolayı yüze iğneli epilasyon yaptırmak bir çok kişinin ilk düşüneceği güzellik & bakım uygulamalarından biri haline geliyor. Bu yazımızda yüze iğneli epilasyon fiyatlarından bahsedeceğiz. A’dan Z’ye tüm sorularınıza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tüm sorularınız için bize bu yazının altından yorum yazarak ve iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yüzümüz, cildimiz en hassas ve özen gösterilmesi gereken bölgemizdir. Yüzümüz ile birbirimizi tanıyıp ayırt ettiğimiz için en dikkat çeken bölgemiz de yine yüz bölgemiz oluyor. Aynaya baktığımızda kendimizi görsel anlamda beğenmek isteyebiliriz. Cildimizdeki kusurlar ne kadar az ise bizler de o kadar memnun oluruz. Çünkü kişinin sağlıklı olması, cilt sağlığının yerinde olması dış görünüşümüz açısından büyük önem taşır. Yüz bölgemizde bulunan fazla tüylenme sorunları da büyük ölçüde rahatsızlık vermektedir. Yüzünde tüylenme, cilt sorunları, lekelenme gibi sorunlar yaşayan kişilerin zamanla sosyalleşme oranları da azalmaya başlamakta ve kişinin kendisine olan güveni sarsılmakta olabilir.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları
Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Özellikle yüz bölgesinde; bıyık, çene, favori, alın gibi bölgelerde gereğinden fazla tüylenme, kıllanma olması kişileri mutsuz edebilir. Kişiler geçici yöntemlerle (cımbız, ip, ağda, jilet vb) kendi başlarına kılları almaya çalıştıklarında bu bir çözüm olmaktan çıkıyor ve iş daha da kötü bir hal alabiliyor. Bu sebeple iğneli epilasyon işlemi yüz bölgesi için uygulanabilecek en etkili işlemlerden biridir.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları 2022

İğneli epilasyonda fiyatlandırma ise vücut veya yüz bölgesi olarak ayrılmaz, her bir bölge için alınacak ücret standarttır. İğneli epilasyonda bir dakikalık işlem için 10 tl gibi bir fiyat belirlenmektedir. İşlem süresi ile beraber ücret hesabı yapılmaktadır.

Yüz bölgesindeki tüy, kıl oranı ne kadar az ise işlem o kadar çabuk biter. Seanslar ilerledikçe tüyler ve kıllarda azalma olacağı için seans süreleri her seferinde kısalmaya başlayacaktır.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları 2022
Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları 2022

İlk defa iğneli epilasyon işlemi yapılacağı zaman işlem bölgesinde kıl sayısı fazla ise işlem süresi de aynı şekilde fazla olabilir. İsteğe göre çok yoğun olan kıllar ilk seansta alınır birkaç gün ara verildikten sonra geriye kalan daha az belirgin olan kıllara veya tüylere işlem yapılabilir. İğneli epilasyon yönteminde konforlu bir çalışma sağlayabilmek adına işlemi birkaç farklı güne bölerek de gerçekleştirebilmekteyiz. İşlem süresi ile fiyatlandırma her seans için standart olacaktır. Seans sayıları ilerledikçe kıl sayısı azalmaya başlayacak ve işlem süresi de direkt olarak düşmeye başlayacaktır.

İğneli epilasyon işleminde ilk seanstan sonra alışmaya başlanır ve zaman geçtikçe cildin vereceği tepkiler de azalabilmektedir. İğneli epilasyon işlemine alışan ciltte zamanla daha az hassasiyet görülebilir ya da hassasiyet yaşayan cilt daha hızlı bir şekilde iyileşebilir. Her işlemden sonra cildi yatıştırıcı ürünler kullanıldığında işlemin yaratacağı hassasiyette en aza indirilir.

İğneli epilasyon işleminde seanslar ilerledikçe kıl sayılarında azalma olduğundan bahsetmiştik. Kıl sayısı azaldığında kılların olduğu bölgeye daha az iğne giriş çıkışı yapılacak bu sayede cilt daha az tepki verecektir ve kişiler daha pratik bir şekilde kıllarından kurtulmaya başlayacaklardır. Seanslar ilerledikçe hem kılların sayısı azalır hem de süre azalır. Bu surum hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmek anlamına gelir. İğneli epilasyon işleminden önce işlemi gerçekleştirecek uzman ile detaylı bir şekilde konuşulmalı, seansların işleyişleri hakkında bilgi alınmalıdır. Bu yüzden iğneli epilasyon ve diğer işlemlerimizden önce ön görüşme yapmayı daha sağlıklı bulmaktayız. İşleme başlamadan önce ön görüşme yapıldığında hem iğneli epilasyon fiyatları hakkında hem de işlemin nasıl uygulanacağı hakkında detaylı bilgiler alınabilmektedir.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları
Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Yüze iğneli epilasyon fiyatları dönem dönem artarak değişebilir ve çoğunlukla bir çok merkez aynı dönemlerde fiyat değişikliğine giderler. Biz ise kliniğimizde müşteri memnuniyetleri adına fiyatlandırmalarımızı danışanlarımızın geri dönüşlerine uyarak yapmaktayız. Ayrıca gerekli görüldüğü durumlarda danışanlarımıza indirim fırsatları da sunmaktayız. Yüze ve diğer bölgelere yaptırmayı düşündüğünüz iğneli epilasyon işlemi ve fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Yüze iğneli epilasyon fiyatları dakika bazında hesaplanmaktadır. İğneli epilasyonda her bir işlemin dakikası güncel olarak 10 TL üzerinden ücretlendirilir. Yüz bölgesi genişlik olarak vücut bölgesinden daha az alanı kaplamaktadır fakat yüz bölgesindeki tüylenme sıklığı ne kadar fazlaysa işlemin süresi de aynı şekilde fazlalaşacaktır. İğneli epilasyon yöntemi hızlı ve kalıcı sonuç veren bir yöntemdir ve yapılan işlemden sonuç alamama durumu olmaz, her seansta etki görülür.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları
Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatı

Yüze iğneli epilasyon fiyatı verirken işlem yapılacak bölgedeki kılların yoğunluğuna bakmak gerekir. İğneli epilasyon işleminde standart fiyat protokolü uygulanır. Kliniğimizde iğneli epilasyon fiyatı 1 dakikası güncel olarak 10₺ şeklinde düzenlenmiştir. Yüz bölgesindeki kılların yoğunluğuna göre süre değişkenlik gösterir. Çok yoğun kıl yoğunluğu yok ise işlem kısa sürede tamamlanacaktır. Örneğin çene bölgesinde az sayıda kıllanma sorunu yaşayan bir kişinin işlem süresi yaklaşık 15-30 dakika arasında sürebilmektedir. İşlem süresi ile dakika fiyatı hesaplandığında ödenecek ücret belli olacaktır.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatı
Yüze İğneli Epilasyon Fiyatı

Avrupa Yakası Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Avrupa yakası Şişli bölgesinde yüze iğneli epilasyon fiyatları dakikası 10₺’den hesaplanmaktadır. Avrupa yakasında bulunan çoğu güzellik merkezi aynı dönemlerde aynı fiyatlandırmayı yapmaktadırlar. Fiyatlar arttıkça doğal olarak birçok merkez bu duruma ayak uydurmak zorunda kalmaktadır. Fakat biz fiyatlarımızı diğer merkezlerin listesine bağlı kalarak değil kendi danışanlarımızın memnuniyetlerini dikkate alarak sabitlemekten yanayız. Güncel olarak yüze iğneli epilasyon fiyatımız dakikası 10₺ olarak sabitlenmiştir. Avrupa yakasında Şişli bölgesinde ulaşımı kolay bir konumdayız. Detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avrupa Yakası Yüze İğneli Epilasyon
Avrupa Yakası Yüze İğneli Epilasyon

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatı Çene

Yüz bölgesinde kadınlarda istenmeyen bölgelerde normalden fazla kıllanma sorunu yaşanabilir. Özellikle ufak ve ince yapıdaki tüyler kişiyi rahatsız ettiğinde geçici yöntemlerle almaya başlarlar ve burdaki kıllar zamanla kalınlaşır ve etrafa yayılarak çoğalır. Kadınlarda yüz bölgesinde en çok kıllanmanın olduğu bölge genellikle çene bölgesidir. Çene bölgesindeki kıllanmanın yoğunluğu göz önünde bulundurularak kaç dakikalık işlem yapılacağı tespit edilir. İşlemin fiyatlandırması ise 1 dakikası 10TL şeklindedir.

Yüze İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları

İğneli epilasyonda diğer epilasyon yöntemlerindeki gibi işlem bölgesine göre belirlenen sabit bir fiyat yoktur. İğneli epilasyon fiyatlandırması dakika bazında hesaplanır. Yüze iğneli epilasyon dakika fiyatları ise 1 dakikası 10₺ olarak belirlenmiştir. Yüzdeki kılların yoğunluğuna göre işlem süresi değişir, değişen işlem süresi de fiyatlandırmayı değiştirecektir. Seanslar ilerledikçe işlem süresi azalacaktır bu sayede fiyatta da azalma olacaktır.

Güncel Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

Yüze iğneli epilasyon fiyatları 1 dakikası 10₺ olarak hesaplanmaktadır. İşlemin kaç dakika sürdüğü ne kadar fiyat ödeneceğini de göstermiş olur. Güncel olarak belirlenen fiyatlar genellikle oluşan zamlar sebebiyle artabilmektedir. Kliniğimizde müşteri memnuniyeti açısından fiyatlarımızı genel zamlara uyarak değil memnuniyetleri dikkate alarak yapmaktayız. İşlem yapılacak alandaki kıl yoğunluğu az olduğunda işlem kısa sürecektir ve ücrette aynı şekilde daha az maliyetli olacaktır. Seanslar ilerledikçe de işlem süresi minimuma inecek ve kısa sürede gündelik hayata dönmek de kolaylaşacaktır.

İstanbul Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyonda merak edilen konulardan birisi merkezimizin nerede bulunduğudur. İstanbul Avrupa yakasında Şişli bölgesinde iğneli epilasyon ve bir çok farklı işlem için hizmet vermekteyiz. İstanbul’da ulaşımı kolay, merkezi konumda bulunan merkezimize danışanlarımız çok rahat bir şekilde ulaşmaktadırlar. İğneli epilasyon hakkında merak edilen bir diğer konu da yüze iğneli epilasyon fiyatlarıdır. İğneli epilasyon uygulamasında fiyatlandırma işlemin dakikasına göre hesaplanmaktadır. 1 dakikası 10₺ olarak fiyatlandırma yapmaktayız. İğneli epilasyon işlemi kaç dakika sürer ise işlemin ücreti de bu dakika üzerinden hesaplanacaktır.

Yüze İğneli Epilasyon Fiyatları Listesi

Yüze iğneli epilasyon fiyatlarında belirli bir listemiz bulunmamaktadır. İğneli epilasyon yönteminde uzun yıllardır dakika fiyatlandırması yapılarak çalışılmaktadır. 1 dakikası 10₺ olarak belirlenmiştir. İğneli epilasyon yapılacak bölgedeki kılların yoğunluğuna göre işlem süresi değişebilmektedir, değişen işlem süresi de fiyatlandırmayı belirlemektedir. İğneli epilasyon işlemi detay ve dikkat gerektiren ayrıca hijyenik koşullara uyularak uygulanması gereken bir yöntemdir. Lazer epilasyon yöntemi gibi tek seferde birçok kılın aynı anda yanması mümkün olmadığı için her bir kıl köküne tek tek girilerek epilasyon işlemi gerçekleştirilir. Bu sebeple iğneli epilasyon yöntemi uygulayıcı açısından daha yorucu olmaktadır ve daha fazla emek sarfetmesi gerekmektedir.

Tüm Yüz İğneli Epilasyon Fiyatları

Kadınlarda ve erkeklerde iğneli epilasyon yöntemi son yıllarda tekrardan rağbet görmeye, tercih edilmeye başlamıştır. Kadınlarda özellikle yüz bölgesinde hormonal bozukluklar sebebiyle veya yanlış yöntemlerle alınması nedeniyle fazla tüylenme oluşabilmektedir. Erkeklerde ise özellikle elmacık bölgesinde, kaş üstü ve ortasında ve ayrıca boyun bölgesinde fazla kıllanma oluşabilir. Tüm yüze yapılacak iğneli epilasyon yönteminde bu bölgedeki kılların yoğunluğu analiz edilmelidir. İşlemden önce analiz yapıldığında işlemin ortalama olarak kaç dakika süreceği tespit edilebilir. 1 dakikalık işlemin fiyatı 10₺ olarak belirlenmiştir.

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için:

Benzer Yazılar

5 Comments

  1. Hello are using WordPress for your blog platform?
    I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you need any html coding knowledge to make your own blog?
    Any help would be really appreciated!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir