Kaş üstlerindeki fazla kıllar iğneli epilasyon ile kalıcı bir şekilde alınabilir. Kaşa ve yüze uygun şekil verilerek kaş üstündeki fazla kılları iğneli epilasyonla almak büyük rahatlık sağlar. İğneli epilasyon işlemi kalıcı bir sonuç vereceği için kişileri sürekli kaşlarının üst bölgelerini alma zahmetinden kurtarır.

Kaşlarına şekil verilerek kalıcı bir şekilde aldırmak isteyen hem erkek hem de kadın danışanlarımız oldukça memnun kalarak bizlere geri dönüş sağlıyorlar.

İğneli epilasyon ile kaş bölgesinde kıllar kalıcı bir şekilde alınacağı için kaş bölgesinin iyi bir şekilde dizayn edilmesi, yüz şekline uygun olarak alınması gerekir. Aslında bu bölgeyi alan kişinin aynı zamanda kaş ölçümünden ve altın orandan anlıyor olması gerekir. Gerekirse kaş üstünde bir hat belirlenir ve o hat es geçilerek daha üstündeki hizadan devam edilir bu sayede yanlış bir şekilde alınması engellenmiş olunur.

Kaş üstleri kemikli bir bölgeye denk geldiği için işlem sırasında hassasiyet yaşanabilir, genellikle kızarma, hafif ödem yaşanabilir. İşlemden sonra yatıştırıcı bakım ürünleri uygulanarak cilt yatıştırılabilir.

Saç ve kaşların tam birleştiği noktalarda da kıllanma görülebilir. Kaş üstleri alınırken aynı zamanda şakaklara doğru kıllanma görülüyorsa oralara da işlem yapılabilir. Yine alın bölgesinde de fazla kıllanma var ise o bölgeye de özenli bir şekil verilerek iğneli epilasyon ile alınabilir.

Kaş üstü iğneli epilasyon kaç seans sürer?

Kaş üstündeki kıllar bazen kaşın 2 üst çizgisine kadar çıkabilmektedir. Bazı esmer kişilerde ise alın bölgesine yakın olabilecek şekilde bile çıkabilirler. Şakak bölgesi dediğimiz bölgeye yakın olarak da çıkmaktadırlar. Bu bölgelere yapılacak iğneli epilasyon seansları ortalama 8-10 seansı bulabilir. Kıl kökleri güçlü ve koyu renkte ise seans sayılarında değişiklik görülebilir

Kaş üstü iğneli epilasyon fiyatları

Kaş üstündeki kıllanmanın yoğunluğuna göre işlem süresi değişir,işlem süresi de fiyatlandırmayı etkiler. Kaş üstündeki kıllanma daha az bir alanda oluşmuş ise işlem süresi kısa sürmektedir.