İğneli Epilasyon Fiyatları
İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon uygulamasında fiyatlandırma diğer epilasyon uygulamalarından farklıdır. Epilasyon uygulamalarında genellikle her seansın belirli ücretleri vardır ya da paket program şeklinde ücret ödenebilir.

İğneli Epilasyon Seans Fiyatları

İğneli epilasyonda ise dakika hesabı ücretlendirme yapılır. İğneli epilasyon işlemi yüz bölgesinde ve vücut bölgesinde kıl köklerine iğne ile tek tek girilerek, elektrik akımı sayesinde yakılması işlemidir. Her bir kıl köküne ayrı ayrı girilerek titiz uğraşlar sonucu işlem başarı ile sonuca erdirilir. Uğraştırıcı ve dikkat gerektiren bir işlem olduğu için fiyatlandırma şekli diğer işlemlerden farklıdır. İğneli epilasyon işlemi yapılacak bölgede kıl yoğunluğu fazla ise işlemi bölerek yapmakta fayda vardır. Çünkü hem uzman açısından hem de hasta açısından dinlenmiş olmak önemlidir.

İğneli Epilasyon Seans Fiyatları
İğneli Epilasyon Seans Fiyatları

İğneli epilasyon işleminden önce danışan kişi, uzman kişi ile görüşme yaparak net bir iğneli epilasyon fiyatları ve işlem hakkında gerekli bilgileri alabilmesi gerekmektedir.

İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatlarında 1 dakikalık işlem için 10 TL gibi bir fiyat belirlenmektedir. İşlem süresi ile beraber ücret hesabı yapılmaktadır. Yani işlemin kaç dakika süreceği fiyatlandırmanın nasıl olacağını belirler.

Örneğin 30 dakikalık bir iğneli epilasyon işleminin her bir dakikası 10 tl’den hesaplanmaktadır. Bu da toplamda 300 TL’ye tekabül etmektedir.

Aynı zamanda iğneli epilasyonda kişiye özel açılan iğneler kullanılmaktadır, bu iğnenin fiyatı ise 50 TL’dir. İşlem sonrasında iğneler hastanın kendisine verilir.

İğneli Epilasyon Bıyık Fiyatları

Dudak üstü veya bıyık dediğimiz bölgeye iğneli epilasyon işlemini sıklıkla uygulamaktayız. Tüylenmenin yoğun olabildiği bu bölgede de iğneli epilasyon fiyatlandırması diğer bölgelerde olduğu gibi dakikası 10₺’dir. Bıyık bölgesi dar bir alana sahip olduğu için bu bölgeye işlem yapma süresi de aynı ölçüde kısa sürebilmektedir. İğneli epilasyon bıyık bölgesine ortalama olarak 30-45 dakika arası uygulanmaktadır. Tüylerin yoğunluğuna göre süre artabilir veya azalabilir.

İğneli Epilasyon Dudak Üstü (Bıyık) Fiyatları
İğneli Epilasyon Dudak Üstü (Bıyık) Fiyatları

Yüz Bölgesi İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon işlemini çoğunlukla yüz bölgesine uygulamaktayız. Danışanlarımızın çoğu da bu bölgedeki fazla tüylenmeden oldukça şikayetçi olmaktadırlar. Yüz bölgesi iğneli epilasyon fiyatları işlem süresine göre hesaplanır. 1 dakikalık işlemin ücreti 10₺’dir. Yüz bölgesindeki kılların yoğunluğu işlemin kaç dakika süreceğini ön görmemizi sağlar. Yüzün tamamına işlem yapılacaksa ve kıllanma oldukça fazlaysa süre uzun olabilir. Tüm yüz bölgesine ortalama 60-90 dakika arası işlem yapılabilir. Yüz bölgesindeki kılların yoğunluğuna göre bu süre değişkenlik göstermektedir.

Yüz Bölgesi İğneli Epilasyon Fiyatları
Yüz Bölgesi İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli Epilasyon Çene Fiyatı

Kadınlarda yüz bölgesinde tüylenmenin en yoğun olduğu bölgelerden biri de çene bölgesidir. Dakikası 10₺ olan iğneli epilasyon işlemini çene bölgesine de sıklıkla uygulamaktayız. İğneli epilasyon çene fiyatını da bu bölgedeki kılların yoğunluğu belirlemektedir. İşlem kaç dakika sürerse her bir dakika 10₺ ile hesaplanır. Çene bölgesinde kıl yoğunluğu çok fazla yoksa işlem yaklaşık 15-30 dakika arasında sürebilmektedir.

İğneli Epilasyon Çene Fiyatı
İğneli Epilasyon Çene Fiyatı

İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları 2022

İğneli epilasyonda daha önce bahsettiğimiz gibi dakika üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. İğneli epilasyon dakika fiyatları 2022 yılında 10₺ olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlandırma şekli bir çok merkezde aynı şekilde uygulanmaktadır. Fiyatlar bazı merkezlerde daha fazla olabilmektedir. Fakat bizler danışanlarımızın memnuniyeti açısından ücret konusunda diğer merkezlerle rekabete girmemeyi ve fiyatlarımızı makul tutmayı uygun görmekteyiz.

İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları 2022
İğneli Epilasyon Dakika Fiyatları 2022

İğneli Epilasyon Merkezleri İstanbul

İstanbul’da iğneli epilasyon işlemi konusunda uzman kişiler son dönemlerde gitgide azalmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni sistemler çıkmakta ve yeni eğitim kurumlarında iğneli epilasyon hakkında verilen eğitimler de neredeyse çok az kalmıştır. İğneli epilasyon çok eski bir sistem olmasına rağmen istenmeyen tüyleri yok etmekte kullanılan geçerliliği devam eden en etkili yöntemlerden birisidir. Her ne kadar uygulayıcısı az olsa da etkinliğini kanıtlamış olmasından sebep uzun yıllar daha tercih edilebileceğini düşünmekteyiz. İğneli epilasyon merkezleri istanbul bölgesinde belli başlı semtlerde bulunmaktadır. Biz de bu konuda uzun yıllardır uygulamalar yaptığımız için İstanbul bölgesinde bir çok danışanımız tarafından tercih edilmekteyiz.

İğneli Epilasyon Kaş Fiyatları

Kaş bölgesinde özellikle kaş üstlerinde iğneli epilasyon yöntemi kalıcı bir çözüm sağlamaktadır. Kaş üstleri haricinde kaş ortasında da kıllanma görülür ve bu bölgeye de iğneli epilasyon uygulaması yapılmaktadır. Kadınlar kaş bölgelerini genellikle cımbız, ip gibi yöntemlerle alarak kalınlaştırır ve daha kalın çıkmalarına neden olmaktadır. Zamanla kıllar daha geniş alana yayılarak kişileri zorlayabilmektedir. Erkeklerde ise yapısal olarak kıllar koyu renk ve sert çıkabilmektedir.

İğneli Epilasyon Kaş Fiyatları
İğneli Epilasyon Kaş Fiyatları

İğneli epilasyon kaş fiyatları işlemin tam olarak kaç dakika süreceğine göre belirlenir. İğneli epilasyon fiyatlarında 1 dakikalık işlemin ücreti 10₺ olarak belirlenmiştir. Kaş üstü, göz kapağına yaklaşmamak kaydıyla kaş altı, kaş ortası gibi bölgelere iğneli epilasyon işlemi ortalama 15-30 dakika kadar sürebilmektedir. İşlem fiyatı da işlem süresi hesaplanarak belirlenmektedir.

İğneli Epilasyon Fiyatları İçin Soru & Cevap

 • İğneli epilasyon kaç dakika sürer?

  İğneli epilasyon kaç dakika sürer?

  İşlem yapılacak bölgedeki kıl yoğunluğu işlem süresini değiştirir. Örneğin dudak üstü bölgesindeki tüylerin seans süresi yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Eğer kıl yoğunluğu az ise bu süre azalacaktır. Koltukaltı bölgesine işlem yapılacak ise yine kıl yoğunluğuna bağlı olarak tek bir bölge 60 dakika kadar sürebilmektedir. Seanslar ilerledikçe kıllar biteceği için işlem süresi de azalacaktır ve daha kısa sürede seanslar tamamlanacaktır.

 • İğneli epilasyon fiyatları ne kadar?

  İğneli epilasyon fiyatları ne kadar?

  İğneli epilasyonda dakika usulü çalışılmaktadır. 1 dakikalık işlem fiyatı 10 TL’dir. İşlem esnasında kullanılacak iğne fiyatı ise 50TL’dir. İşlem ne kadar sürer ise fiyatlandırma ona göre hesaplanacaktır. Uygun görülürse paket program gibi daha avantajlı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.

 • İğneli epilasyonda yüz ne kadar sürer?

  İğneli epilasyonda yüz ne kadar sürer?

  Yüz bölgesinde hangi alana epilasyon yapılacağına göre süre değişmektedir. Yüz bölgesi vücuda göre daha küçük bir alan olduğu için eğer çok fazla kıl yoğunluğu yok ise 30 ila 60 dakika arası sürmektedir. Kıl yoğunluğu bu sürelerin azalmasını veya uzamasını etkilemektedir.

 • İğneli epilasyon kaç saat sürer?

  İğneli epilasyon kaç saat sürer?

  Hem uygulayıcıyı hem de danışanı yormamak adına uzun saatler boyunca işlem yapmamak gerekmektedir. Seans süresi yapılacak alana göre değişmekle birlikte 1 seansta ortalama 1-1.5 saat kadar uygulama yapılabilmektedir.

 • İğneli epilasyon kaç seansta biter?

  İğneli epilasyon kaç seansta biter?

  Seans sayısı hormonlara, yaşa ve kıl yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Kadın ve erkeklerin de hormonla yapıları farklı olduğu için yine seans sayıları da farklı olacaktır. Aynı zamanda yüzün ve vücudun farklı yerlerindeki kılların kökleri de farklılık gösterdiği için seansın gidişatı değişebilir. Ortalama olarak bakacak olursak iğneli epilasyon seanslarından yeterli verimi almak için 8-10 seans kadar işlem yapılması gerekmektedir. Bu süre zarfında kıl oranı ilk seansa göre tamamen azalacak ve kıllar daha geç ve seyrek çıkmaya başlayacaktır.


İğneli epilasyon yapılacak bölgeye (yüz veya bacak) fiyatlandırmayı öğrenmek isterseniz iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden ulaştığınız takdirde hemen, mail üzerinden ulaştığınız takdirde ise 24 saat içinde talep veya sorularınıza mutlaka dönüş yapmaktayız.

İnstagram, Facebook ve Linkedin hesaplarımızı inceleyebilirsiniz ve web sitemizde olmayan görsel, bilgi ve videolara ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için: