İğneli Epilasyon Nedir?
İğneli Epilasyon Yaptıranlar

Gerek yüz bölgesi için gerekse de kol gibi diğer bölgeler için iğneli epilasyon yaptıranların yorumlarını merak eden ziyaretçilerimiz için kısa bir bilgilendirme yazısı hazırladık. Yüz bölgesinden başlayarak bacak bölgesine kadar iğneli epilasyon uygulaması yaptığımız ve memnun kalan danışanlarımızın genel yorumlarını okuyacaksınız. Böylece siz de iğneli epilasyonun etkisi, süresi ve diğer ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Yüze İğneli Epilasyon Yaptıranlar

Yüz bölgesindeki ayva tüylerden şikayetçi olan danışanımıza tüm tüylerin epilasyona uygun olmayacağını fakat aralardaki dikkat çeken uzun ve belirgin olanlara işlem yapabileceğimizi söylüyoruz. Danışanımız bize güvenip kabul ederek işlem sonunda fazlasıyla memnun kaldığını dile getiriyor. İşlem yaptığımız bölgede seansın başında gölgeli bir görüntü varken seans sonunda daha seyrek, göze batmayan bir görüntü oluşuyor.

18 yaşından küçük olan genç danışanlarımıza işlem yapmadığımızı belirtiyoruz. 18 yaş öncesinde hormonlar tam olarak dengelenmediği için seans sayılarının artabileceğini, biraz daha uzun vadede bitebileceğini dile getiriyoruz. Eğer danışanlarımız kıllarından çok rahatsızsa sonuca hızlıca ulaşamayacağımızı belirtiyoruz ve kabul ettikleri takdirde seanslarımızı uyguluyoruz.

Genç yaştaki danışanlarımız geçici yöntemlerle uğraşmaktansa iğneli epilasyon gibi kalıcı bir işlemi daha fazla tercih ediyorlar. Çünkü iğneli epilasyon ile alınan kıl; ağda, cımbız veya diğer yöntemlerle almaya göre daha geç çıkıyor ve konfor süresi uzamış oluyor.

Hormonal Problemlerde İğneli Epilasyon

Hormonal problem yaşayan danışanlarımızla görüştüğümüzde aynı 18 yaş öncesindeki kişilerde olduğu gibi seans sayılarının normalden fazla olabileceğini söylüyoruz. Hormon tedavisi gören danışanlarımızda seans sayıları normal seyrinde ilerlerken, tedavi görmeyen danışanlarımızda seans sayısı biraz daha fazla uzun olabiliyor.

Hormon sorunu yaşayan danışanlarımızda kıl yoğunluğu normalden fazla olabiliyor. Yoğun kıl problemi yaşayan danışanlarımız da bu sebeple kıllarından hızlıca kurtulmak istiyorlar ve sonuç alınmayan yöntemleri seçebiliyorlar.

Örneğin hormon problemi olan danışanlarımız yüz bölgesindeki kıllardan bir an önce kurtulmak isterken ağda veya cımbız gibi yöntemlere başvuruyorlar. Bu tarz yöntemler hem sonuç vermeyen hem de kılları daha da arttıran yöntemlerdir ve işlemden sonra kıl köklerinde çoğu zaman iltihaplanma oluşabiliyor. İğneli epilasyon işleminde ise bu durum neredeyse hiç yaşanmaz.

Hormonal problem yaşayan danışanlarımızın hepsi iğneli epilasyon işleminden sonra çok büyük rahatlık yaşadıklarını, sürekli almak zorunda kalmadıklarını ve sonuçtan memnun kaldıklarını dile getirmekteler.

İğneli Epilasyon Yaptıran Erkeklerin Yorumları

Kadın danışanlarımızın haricinde çok sayıda erkek danışanlarımıza da iğneli epilasyon işlemi yapmaktayız. Erkeklerde özellikle kaş ortası, kaş üstü, elmacık bölgesi, boyun, ense gibi bölgelerde başarılı sonuçlar alıyoruz. Son yıllarda lazer epilasyon ile sonuç alınmayan kıllarda daha çok iğneli epilasyonu tercih ediyoruz ve alınan sonuç danışanlarımızı da mutlu ediyor. İğneli epilasyon ile belli seanslar sonrasında tüylerden – kıllardan tamamen kurtulmak mümkün olduğu için iğneli epilasyon yaptıran erkek danışanlarımız %100’e yakın olumlu yorum yapmaktadır.

Sarı ve Açık Renkli Tüylere Sahipseniz

İşlem yapılacak bölgedeki kılların rengi sarı, kızıl veya beyaz olan danışanlarımızda iğneli epilasyon kesin sonuçlar veriyor. Bu renklere sahip kılları lazer epilasyon görmez. Ağda, ip, cımbız gibi yöntemler de geçici yöntemler olduğu için en etkin tedavi iğneli epilasyondur. Sarı, kızıl, beyaz renkli kıllara işlem yaptığımızda danışanlarımızdan memnuniyet dolu geri dönüşler alıyoruz bizler de bu durumdan çokça mutlu oluyoruz.

İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

İğneli epilasyon, geleneksel depilasyon türlerine ve lazer epilasyona göre daha etkilidir. Seans süreleri de çok uzun değildir. Bundan dolayı kesin sonuç almak isteyen danışanlarımız genellikle iğneli epilasyonu tercih ediyorlar. Aşağıda bazı danışanlarımızdan kısa kısa yorumlar bulabilirsiniz.

İğneli epilasyon yaptıranların genel yorumlarına kısaca göz atacak olursak:

 • Lazer epilasyona göre daha etkili sonuç alıyorlar
 • Yüz bölgesindeki ayva tüyler için daha uygun olduğu için nispeten iğneli epilasyon tercih ediyorlar
 • 18 yaş altında ise daha uzun seanslar sonrasında sonuç alınacağını biliyorlar
 • Hormonal problem yaşayanlar da aynı şekilde biraz daha uzun seanslar sonrasında sonuç alıyorlar
 • Lazer epilasyon ile sonuç alamayan erkekler özellikle kaş ortası, kaş üstü, elmacık bölgesi, boyun, ense bölgeleri için iğneli epilasyonu tercih ediyorlar
 • Sarı, kızıl veya beyaz renkli tüyler için iğneli epilasyon yaptıranlar belli seans sonrasında kesin sonuç alıyorlar

İğneli epilasyon konusunda başka sorularınız varsa aşağıdaki sıkça sorulan sorulara verdiğimiz cevapları inceleyebilirsiniz. Uygulama öncesi herhangi bir ücret ödemeden yakından analiz yapmamızı isterseniz iletişim adreslerimizden bize ulaşıp kaydınızı yaptırabilirsiniz. Konsultasyon hizmetlerimizde herhangi bir ön ödemede bulunmadan tüm sorularınıza yüz yüze ve online yanıt bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Yaptıracaklar İçin Soru & Cevap

 • İğneli epilasyonu sadece kadınlar mı yaptırır?

  İğneli epilasyonu sadece kadınlar mı yaptırır?

  İğneli epilasyon hem kadın hem de erkeklere uygulanabilen sağlıklı ve etkili bir uygulamadır. İğneli epilasyonda yaş sınırı ise (istisnai durumlar hariç) 18 yaşından itibaren kadın ve erkeklere uygulanabilir.

 • İğneli epilasyonda yaş sınırı var mıdır?

  İğneli epilasyonda yaş sınırı var mıdır?

  18 yaşından itibaren erkek ve kadınlara iğneli epilasyon işlemi yapılabilir. Hormonal problemler var ve kişi kendisini rahatsız hissediyor ise 18 yaşın altındaki kişilere de işlem yapılmaktadır (ailesinin gözetiminde). 18 yaşından itibaren hormonlar tam anlamıyla oturmaya başlayacağı için yaş sınırı bu şekilde belirlenmiştir. 18 yaşından büyük olan yaştaki herkese iğneli epilasyon işlemi yapılmaktadır.

 • Göbeğine iğneli epilasyon yaptıranlar memnun mu?

  Göbeğine iğneli epilasyon yaptıranlar memnun mu?

  Göbek bölgesindeki kıllar genellikle ergenlik döneminde belirginleşmeye başlar. Bu bölgedeki kıllanma herkeste görülmeyebilir. Göbek bölgesindeki fazla kıllanma özellikle yaz dönemlerinde veya kısa kıyafetler giyildiğinde göze çarpabilir ve kişileri rahatsız edebilir. Bu bölgeye yapmış olduğumuz iğneli epilasyon hem güvenlidir hem de kolayca kılların yok edilmesi sağlanır. Alınan sonuçlar ve geri dönüşler memnun edicidir.

 • Dudak üstüne iğneli epilasyon yaptıranlar memnun mu?

  Dudak üstüne iğneli epilasyon yaptıranlar memnun mu?

  Dudak üstündeki kıllar özellikle dudak kenarına yakın bölgedekiler koyu renkte ve kalın olabilirler. Bu bölgedeki kılları alma yöntemi burdaki kılların daha kalın ve yoğun çıkmasına sebep olabilir (ağda, cımbız, ip vb). İğneli epilasyonu dudak üstündeki kıllara uyguladığımızda kısa sürede azalarak bittiklerini görmekteyiz. Dudak üstündeki kıllar iğneli epilasyon ile tamamen biteceği için kişileri büyük bir uğraştan kurtarmış olur ve alınan sonuç fazlasıyla memnun eder.

 • İğneli epilasyon kesin sonuç verir mi?

  İğneli epilasyon kesin sonuç verir mi?

  Eğer danışan kişide hormonal bir problem var ise yapılan işlem normalden daha uzun süreli sonuç verebilir. Onun haricinde iğneli epilasyon siyah, sarı veya beyaz bütün tüylerde kesin sonuç verir. Epilasyondan kesin sonuç alabilmek için kullanılan cihazın kalitesi ve kullanılan enerji değeri doğru ayarlanması büyük önem taşır.


Kliğinimizde iğneli epilasyon yaptıranlar hem kısa vadede hem de uzun vadede olumlu yorumlarda bulunuyorlar. Seanslar bittikten sonra bize devamlı danışabileceklerini bildiklerinden iş ve sosyal hayatlarına sorunsuz devam edebiliyorlar. Danışanlarımızın iğneli epilasyon ve diğer uygulamalarımız sonrasında yaptıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

İnstagram, Facebook ve Linkedin hesaplarımızı inceleyebilirsiniz ve web sitemizde olmayan görsel, bilgi ve videolara ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için: