acısız, hızlı, etkili

göbek iğneli epilasyon

Göbek İğneli Epilasyon

Göbek bölgesinde çoğunlukla ince çizgi halinde kıllanma yaşanabilir. Bu bölgedeki kıllanma kötü bir görüntü yarattığı için kişileri oldukça rahatsız etmektedir. Özellikle ergenlik dönemindeki gençlerde kıllanma yeni yeni başladığı için onları fazlasıyla rahatsız eder ve bu bölgedeki kıllardan hızlı bir şekilde kurtulmak isterler.

İğneli epilasyon işlemi göbek bölgesindeki istenmeyen kıllarda çok etkili sonuç verir. Göbek bölgesindeki kıllar iğneli epilasyon sayesinde kısa sürede biterek büyük anlamda konfor yaratır. Göbek bölgesinden çizgi halinde kıllanmanın dışında daha geniş bir alanda kıl yoğunluğu görülebilir. İşlemden önce kılların alınacağı alan işaretlenerek yapılacak alanlar belirlenir.

İğneli Epilasyon Yaptıranlar
Göbek İğneli Epilasyon

Bu bölgede fazla kıllanma oluşmasının sebebi genellikle hormonal yapıdır. Hormonlarla ilgili sorunlar yaşandığında göbek bölgesinde normalden fazla kıllanma, tüylenme görülebilir. Hormonal sorunların haricinde genetik yapı da vücudumuzdaki kıl ve tüy oranını etkilemektedir. Hormonal bir problem yaşanıyorsa ve tedavi ediliyorsa iğneli epilasyondan alınacak verim daha fazla olacaktır.

Göbek bölgesindeki kıllanma yoğun ve uzun ise işlemden önce bu bölgedeki kılları kısaltmak uygun olacaktır. Kısaltma işlemi kılları güçlendirmez çünkü hemen ardından iğneli epilasyon ile kökleri yakılacaktır.

Göbek bölgesi genellikle yağlı bir bölge olduğu için bu bölgede işlem yapmak daha kolay olacaktır ve hızlı sonuçlar almak mümkündür.

  • Göbeğe iğneli epilasyon acısız, hızlı ve etkilidir
  • Kliğinimizde yılda 100+ iğneli epilasyon işlemi yapılmaktadır
  • İğneli epilasyon uygulamalarımız bütçe dostudur
  • Tüm işlemler 15+ yıllık deneyime sahip sertifikalı uzman estetisyenler tarafından uygulanmaktadır
  • Göbek iğneli epilasyon işlemlerinden sonra isteğe bağlı olarak rötuş desteklerimiz bulunmaktadır.

Göbeğe İğneli Epilasyon Yaptıranlar

mutlu danışanlar

kaç dakika?

Göbek iğneli epilasyon kaç seans sürer?

Göbek bölgesinde çizgi halinde veya daha geniş alanda tüylenme görülebilir. Bu bölgedeki ince tüyler geçici yöntemlerle alındığında normalden fazla çoğalma görülebilir. Bu bölgedeki kıllar da çoğaldıkça daha da sert ve köklü hale gelebilir. Göbek bölgesi için iğneli epilasyon ortalama 10-12 seans sürebilmektedir. Seanslar devam ederken kıl sayısında azalma, incelme gibi durumlar görülür.

Her seans minimum 30 dakika sürebilmektedir. Göbek bölgesinde iğneli epilayon yapılacak alanın genişliğine göre 1 saate kadar çıkmaktadır.

Göbek İğneli Epilasyon Fiyatları

Göbek bölgesindeki kıllar çok yoğun değilse işlem kısa sürer. Göbek iğneli epilasyonda dakika başına fiyatlandırma yapılmaktadır. Örneğin 1 dakikası 10 TL’den hesapladığımızda yarım saatlik bir seans süresi sonunda 300TL gibi bir ücret çıkacaktır. Daha kısa veya uzun süren işlemler fiyatta değişiklik gösterir.

GÖBEK İĞNELİ EPİLASYON SORU & CEVAP

Göbeğe iğneli epilasyon ile ilgili bize en çok sorulan sorulardan 7 tanesini
aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı yanıtlar için SSS sayfamıza bakabilirsiniz.

İğneli epilasyon işleminden sonra genellikle kabuklanma oluşabiliyor. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirilmişse ciltteki kabuklar iz bırakmadan dökülecektir.

İğneli epilasyon işleminde kızarıklık yaşanması beklediğimiz bir durumdur. İğneli epilasyondan sonra oluşan kızarıklık kesinlikle kalıcı değildir. İşlem sonrası bakımlar uygulandığında hızlı bir şekilde kızarıklık geçmeye başlar ve tekrarlamaz.

Kullanılan iğneler kıl kadar ince yapıda oldukları için kıl köküne girilirken herhangi bir acı hissedilmez. İğne girişi uzman tarafından yanlış uygulanırsa acı hissedilebilir. Kıl yapısı ve cilt yapısına uygun akım seviyesi ayarlandığında da acı hissi minimumda olacaktır.

İğneli epilasyon işleminde rötuş uygulaması yapılmaz. Rötuş uygulamaları lazer epilasyon gibi kılların dökülmeme olasılığına karşı uygulanır. İğneli epilasyon seanslarından sonra rötuştan ziyade seans aralıkları önemlidir.

Yaz dönemlerinde iğneli epilasyon işlemi yapıldığı zaman ve devamındaki hergün güneş koruyucu ürünler uygulanmalıdır. Kış döneminde de iğneli epilasyon işleminden sonra güneş koruma kullanılır fakat genellikle kıyafetlerden dolayı kapalı kalacağı için vücut bölgesine güneş koruyucu ürün uygulanması şart değildir. Uzmanın önerdiği bakım ürünlerini uygulamak şarttır.

Hangi bölgeye yapılacağı farketmeksizin bütün iğneli epilasyon işlemlerimizden önce mutlaka detaylı analiz yapıyoruz. Kıl yapısı, cilt yapısı, kılların daha önce nasıl alındığı, herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığını öğrenebilmemiz adına işlemlerimizden önce kesinlikle analiz yapıyoruz.

İğneli epilasyon uzun yıllardır kullanılan en etkili kılları yok etme yöntemidir. Kılların tamamen kökten yakılarak alınması ve tekrar çıkmasının engellenmesi için uygulanabilecek en etkin yöntem iğneli epilasyondur. Uygulayıcının bilgisi ve tecrübesi, cihazın kalitesi, uygulama tekniğindeki başarı alınacak sonucu %100 etkiler.

Göbek İğneli Epilasyonu Nasıl Yapıyoruz?

Uzman estestisyenimiz Gökçe Temuçin baştan olmak üzere göbek iğneli epilasyon uygulamalarını, diğer iğneli epilasyonları ve tüm estetik & güzellik uygulamalarını yapan estetisyenlerimiz sertifikalı, deneyimli ve sayısız uygulama yapmış uzman estetisyenlerdir.

Göbek bölgesi için yaptığımız iğneli epilasyon işleminden önce gerekli analizleri yapıp işlemlere öyle geçiyoruz. Tamamen rahat ve ferah kliğinimizde seanslar ne kadar kısa veya uzun olursa olsun her durum ve şartta işlemler tam bir titizlikle uzman estetisyenlerimizce uygulanıyor.
Gökçe Temuçin - İğneli Epilasyon Uzmanı
Gökçe Temuçin – İğneli Epilasyon Uzmanı

Tamamen Size Özel ve uygun

Göbek iğneli epilasyonu işlemi öncesi, işlem esnası ve işlem sonrasında tüm adımlar tarafımızca isteğiniz üzere kontrol ediliyor, kayıt ediliyor ve her aşama fotoğraflanıyor. Seans sonrasında ve hatta tüm seanslar bittikten sonra bile raporlar halinde öncesi ve sonrası olarak sizinle paylaşılıyor. Bu sayede gidişatı hem yazılı hem de görsel olarak görmüş oluyoruz. Yeni bir talebiniz olduğunda ise bu bilgilerden yararlanarak vücut karakteristiğinize daha uygun bir süreç sürdürmemiz ve sonuç almamız kolaylaşıyor.

tüm sorularınız için

Diğer sorularınız için bu sayfa üzerinde yer alan butonlar aracılığıyla Whatsapp danışma hattımıza haftanın 7 günü yazabilir, Instagram hesabımızdaki paylaşımları beğenebilir, SSS sayfamızdaki soru-cevaplarla bilgilenebilir veya iletişim formu doldurup sizinle 48 saat içinde iletişime geçmemize izin verebilirsiniz.

Şimdi Danışın

İşlem öncesi sorularınız için bizden destek veya online analiz talep edebilirsiniz.

Göbek İğneli Epilasyon - Gökçe Temuçin
Göbek İğneli Epilasyon – Gökçe Temuçin

Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Galeri | Yorumlar | SSS | Tüm Uygulamalar