İstanbul İğneli Epilasyon
İstanbul İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon işlemini İstanbul’da kendi kliniğimizde uyguluyoruz. Yerimizin İstanbul’un merkezinde olması danışanlarımızın bize kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyor. Randevu sistemi ile çalışarak danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. İstanbul iğneli epilasyon uygulamalarımızı 15 seneden daha fazla deneyimi olan uzman ve sertifikalı estetisyenlerimiz ile sürdürmekteyiz. İşlem öncesinde danışanımızın cilt ve iğneli epilasyon yapılacak bölgedeki kıl yoğunluğunu analiz ederek tamamen kişiye özel bir uygulama yapmaktayız. Bu sayede iğneli epilasyon seansları sonunda işlem yapılan bölge tüylerden rahat bir şekilde arındırılmış olmaktadır.

İğneli epilasyon işlemi öncesinde danışanlarımız internet sitemiz, sosyal medya hesaplarımız, Whatsapp veya telefon numaramız ile bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirler. İstanbul iğneli epilasyon uygulamalarımız için İstanbul dışından ve yurtdışından da bizi tercih eden danışanlarımıza hizmet veriyor, kliniğimizden memnun bir şekilde ayrılmaları için gereken ilgi ve özeni gösteriyoruz. İğneli epilasyon işleminin dikkat ve titizlik gerektiren bir işlem olduğunun bilincindeyiz ve olması gerektiği şekliyle işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul İğneli Epilasyon
İstanbul İğneli Epilasyon

İstanbul’da İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon kliniğimizin İstanbul’da olmasının avantajlarından birisi de şehir olarak seyahat seçeneklerinin, ulaşımın kolay olması. Kliniğimize bir çok toplu taşıma aracı ve özel araç ile gelmek mümkün. Şişli ve Nişantaşı’nın tam merkezinde yer alan kliğinimizde iğneli epilasyon başta olmak üzere tüm güzellik ve bakım uygulamalarını hijyenik ve konforlu bir ortamda 15 seneden daha uzun süredir başarıyla uygulamaktayız.

İstanbul'da İğneli Epilasyon
İstanbul’da İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa

Yüz iğneli epilasyon işlemini, bacak iğneli epilasyon, göbek iğneli epilasyon veya vücudunuzda yoğun kıllanmanın olduğu herhangi bir bölgede iğneli epilasyon işlemini uygulatmak istediğinizde İstanbul içindeki danışanlarımız Avrupa yakasında ikamet ediyorlar ise bize kolayca ulaşabilirler. İstanbul Avrupa yakasının merkezi diyebileceğimiz Şişli Nişantaşı’nda bakım ve güzellik uygulamalarımızı sürdürüyoruz. Bu semtte diğer semt ve ilçelere nazaran daha çok sayıda güzellik ve iğneli epilasyon merkezleri bulunmaktadır. Özellikle iğneli epilasyon uygulamaları üzerinde durduğumuz kliğinimizde ayrıca microblading (kalıcı makyaj), cilt bakımı, plasma pen, derma pen ve anti-aging uygulamalarını da profesyonel ve konforlu şekilde uygulamaktayız.

İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa
İğneli Epilasyon İstanbul Avrupa

İstanbul Avrupa yakasında iğneli epilasyon arayışlarınız için sadece uygulama değil uygulama öncesi ve sonrası destek de alabilirsiniz. Örneğin başka bir klinikte bir kaç seans yaptırdığınız iğneli epilasyondan memnun değilseniz ve işlem sonrası kabuklanma olduysa veya iz kaldıysa bu konuda bizden tedavi önerileri isteyebilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızdaki Whatsapp hattımızdan veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Bundan önce isterseniz Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdaki çok detaylı cevaplara da göz atabilirsiniz.

Şişli İğneli Epilasyon

Avrupa yakasının merkezi ilçesi Şişli’ye ve civarındaki ilçelere hem toplu taşıma ile hem de özel araçlar ile ulaşım oldukça rahattır bilindiği üzere. %100 etkili, acısız ve sonrasında iz kalmayan iğneli epilasyon uygulamalarını ve diğer güzellik & bakım uygulamalarını sunduğumuz konforlu, hijyenik ve profesyonel kliğinimiz de Şişli ilçesinde yer almaktadır. Şişli ilçesinde ikamet eden veya Şişli’ye rahatlıkla ulaşabilen danışanlarımız isterlerse uygulama öncesi bize danışıp iğneli epilasyon işlemlerimi hakkında detaylı bilgi alabilir veya doğrudan web sitemiz üzerindeki Takvim sayfamızdan kayıt yaptırabilir.

İstanbul İğneli Epilasyon Osmanbey

Şişli Osmanbey semtinde iğneli epilasyon kliniği arıyorsanız Nişantaşı kliğinimiz Osmanbey’e yürüme mesafesindedir. Zaten bu civarda ikamet edenlerin de çok iyi bildiği gibi Osmanbey ve Nişantaşı semtleri Şişli ilçesinin tam göbeğinde yer alan ve birbirine komşu iki semttir. Bu semtte de Nişantaşı’na göre daha az olmakla birlikte bir çok güzellik ve iğneli epilasyon merkezi bulunmaktadır.

İstanbul İğneli Epilasyon Osmanbey
İstanbul İğneli Epilasyon Osmanbey

İstanbul’da En İyi İğneli Epilasyon Merkezi

İstanbul’da en iyi iğneli epilasyon merkezini seçmeniz bir kaç maddeye bağlıdır. Bu maddeleri kısaca değerlendirmeye çalışacağız ve bununla birlikte işlemi yapacak uzmana aklınızdaki her soruyu sorarak iyice emin olmanız bir o kadar önemlidir.

  • Klinikte hijyen en önemli kural olmalı
  • İşlemini yapacak uzman en az 5 senelik iğneli epilasyon pratiğine sahip olmalı
  • İşlemi yapacak uzmanın uzmanlık sertifikalarına sahip olması deneyim kadar önemlidir
  • İğneli epilasyon işlemi için açılacak iğne sadece size özel olmalı ve size teslim edilmeli
  • İğneli epilasyon uygulaması öncesi cilt ve kıl tipiniz için çeşitli analiz yapılmalı
  • İşlem öncesinde ortalama kaç seans süreceği, uygulamanın nasıl yapılacağı, diğer danışanların nasıl yorum yaptığı ve ekstra bilgiler size anlatılmalı.

Bu sayede İstanbul iğneli epilasyon için en iyi merkezi ararken doğru karar vermiş olacaksınız. Eğer halen karar veremediyseniz ve ücretsiz danışmak isterseniz Whatsapp hattımızdan dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

İstanbul'da En İyi İğneli Epilasyon Merkezi
İstanbul’da En İyi İğneli Epilasyon Merkezi

İstanbul Avrupa Yakası İğneli Epilasyon Merkezleri

İstanbul iğneli epilasyon merkezleri içinde size en uygun olanını bulabilmeniz için tek tek araştırmanız gerekmeyebilir. Bu sayfada yer alan bilgiler ve öneriler ışığında size en uygun yeri seçebileceğiniz gibi iğneli epilasyon uygulaması öncesi sorularınıza yanıt bulabileceğiniz; 15 seneden daha uzun süredir estetik, güzellik, bakım ve epilasyon alanında deneyim sahibi; konforlu ve hijyenik kliğinimizde misafirimiz olan her danışanımızın memnun kaldığı ve uygulama sonrasında iz kalmaması için azami çabayı gösteren bizlere de ulaşmanız mümkündür.

İstanbul İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatlarında İstanbul için geçerli olan fiyatlar başka illerde daha farklı olmaktadır doğal olarak. İstanbul iğneli epilasyon için dakika hesabı yapılmaktadır. Vücuttaki yoğun kıllanmanın görüldüğü bölgeler için iğneli epilasyon işlemi biraz uzun sürebilmektedir. Bu da fiyatı doğrudan etkileyen nedendir. İğneli epilasyon fiyatları için ayrıntılarıyla değindiğimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İğneli epilasyon pratik ve güvenli bir uygulamadır, işlemden sonra gündelik hayata kolaylıkla geri dönülür, sosyal yaşantıyı ertelemeye gerek kalmaz.

İğneli epilasyon işleminin ardından uzmanın önereceği ürünlere ve dikkat edilmesi gereken kurallara uyulduğunda cilt çok daha hızlı şekilde iyileşir ve alınacak sonuç daha da başarılı olur.

İğneli Epilasyon Fiyatları
İğneli Epilasyon Fiyatları

İstanbul’daki iğneli epilasyon kliniğimizde randevu sistemi ile çalışıyor danışanlarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına daha iyisi için çabalıyoruz.

İnstagram, Facebook ve Linkedin hesaplarımıza göz atıp web sitemizde olmayan görsel, bilgi ve videolara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp kullanmıyorsanız sosyal medya hesapları aracılığıyla bize iğneli epilasyon konusunda rahatlıkla danışabilirsiniz.

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için: