İğneli Epilasyon Her Kıl (Tüy) İçin Kesin Çözüm mü ?

En Etkili ve Kesim Çözüm : İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon uygulaması vücudunuzdaki her kıl kökü için kesin çözüm olabilecek yöntemdir. Ayrıca iğneli epilasyon, istenmeyen tüylerin tamamen yok olmasında etkili olan en eski yöntemdir. Yıllar içerisinde geçici; ağda, cımbız, ip gibi depilasyon yöntemleri yaygınlaşmış fakat kişileri tam olarak tatmin etmemiştir. İğneli epilasyonun yanı sıra lazer epilasyon yöntemleri de son yıllarda oldukça yaygınlaşmış ve bir çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Lazer epilasyon işlemi yaptırmak için bazı kurallar gerekmektedir. Bunlar; güneşten hemen sonra uygulama yapılmaması, kılların renginin lazer epilasyonun göreceği uygunlukta olması gibi. İğneli epilasyonda ise güneş sonrasında işlem yapmakta sakınca yoktur; sarı, beyaz veya açık renkteki bütün kıllara uygulama yapılabilir.

İğneli epilasyon, istenmeyen tüyler için en eski, en etkili ve kesin çözüm sunan yöntemdir.

Genel anlamda epilasyon ve depilasyon yöntemleri değerlendirildiğinde iğneli epilasyon uygulaması en etkili ve kesin çözüm sunan yöntemdir. Her seansta belirli kıllar tamamen tahrip edilerek tekrar çıkması engellenir. Tahrip olarak biten kıllar, işlem bölgesindeki kılların sayısının azalmasına ve seanslar ilerledikçe daha pratik bir seans geçirilmesine yardımcı olur. Bu sayede belirli seans sonrasında yüzün herhangi bir bölgesine (dudak üstü, kaş ortası, kaş üstü, çene kılı) veya bacak bölgesine uygulanan iğneli epilasyon ile istenmeyen kıllardan kesin olarak kurtulmuş oluyorsunuz.

İğneli epilasyon işlemini uygulayan uzman eğer deneyimli ise size daha rahat bir seans sonrası geçirmeniz için size yapılacaklar hakkında detaylı bilgi vermelidir. Tarafımızdan uygulanan iğneli epilasyon sonrasında hem istenmeyen kıllar (tüyler) için kesin çözüm sunmanın yanında uzman ve deneyimli estetisyenlerimiz tarafından her aşama için adım adım bilgilendirilmektesiniz.

Tekrar Çıkmayan Kıllar İçin İğneli Epilasyon

İğneli epilasyonun kesin çözüm olmasının sebebi kıl köküne iğne ile direkt girilerek elektrik akımı sayesinde yakılmasıdır. Kökleri yanan kıllar güçsüzleşerek tekrar çıkacak duruma gelemezler. Bu da iğneli epilasyonun kesin çözüm yarattığının bir kanıtıdır. Halbuki ağda, cımbız veya ip gibi geleneksel depilasyon yöntemleri ile istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulamazsınız. Bu yöntemlerle kıl kökü yanmadığı için kıllar büyümeye devam etmektedir.

İğneli Epilasyon İle Acısız & Ağrısız Kesin Çözüm

İğneli epilasyon ile istenmeyen her kıla kesin çözüm bulabilmenizin yanında çok hafif bir batma hissi hariç herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz. Ayrıca yıllar süren seanslara boşa masraf yapmaktan da kurtulmuş olursunuz. İğneli epilasyonun avantajlarına kısaca göz atacak olursak :

  • İstenmeyen tüyler için en etkili, en eski ve kesin çözüm
  • Uygulayan uzmana bağlı olarak acısız, ağrısız ve risksiz yöntem
  • Her kıl kökü için sadece 1 seansın yeterli olması
  • Maliyeti en düşük uygulama olması
  • Yıllar süren seanslara gerek kalmadan tüylerinizden kurtulmanız için kesin çözüm olması

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için:

Benzer Yazılar

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir