Şişli İğneli Epilasyon
Şişli İğneli Epilasyon

Şişli bölgesi istanbul’un merkezinde, nüfusun yoğun olduğu ve güzellik merkezlerinin de çoğunlukla bulunduğu bir konumdadır. Hem ulaşım bakımından hem de merkezi bir yer olması bakımından iğneli epilasyon işlemleri için tercih edilebilecek bir semttir. Biz de Şişli iğneli epilasyon uygulamalarını bu bölgedeki kliğimizde uygulamaktayız. Ancak iğneli epilasyon klinikleri Şişli bölgesinde çok fazla bulunmamaktadır çünkü iğneli epilasyon işlemini uygulayan uzmanların sayısı belirli sayıdadır. İğneli epilasyon işlemi dikkat ve titizlik gerektirdiği için ve uzun sürelerde uygulandığı için her uzman bu işlemi uygulamayı tercih etmemektedirler.

İğneli epilasyon işlemi hem zaman almaktadır hem de dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Hem uzman açısından hem de danışan açısından zaman ayrılması gereken ciddi bir iştir. Şişli bölgesi iş merkezleri, güzellik klinikleri açısından da tercih edilebilen bir bölgedir. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi iğneli epilasyon kliniği açısından aynı yoğunluk pek de geçerli değildir. İğneli epilasyon yöntemi çok uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir fakat uygulayıcısı her zaman zor bulunmaktadır. Bu sebeple bizim gibi uzun yıllardır iğneli epilasyon konusunda hizmet veren klinikler oldukça rağbet görmektedir.

Şişli İğneli Epilasyon
Şişli İğneli Epilasyon

Danışanlarımızın bizi tercih etmelerinin en önemli sebebi bu işi doğru yöntemle ve kurallara uygun hijyenik şekilde gerçekleştirmemiz hem de Şişli bölgesinde, merkezi bir yerde hizmet veriyor olmamızdır. Şişli bölgesinde iğneli epilasyon klinikleri bahsettiğimiz gibi çok sayıda bulunmamaktadır; bu sebeple iğneli epilasyon işlemi yaptırmak isteyen kişiler çoğunlukla kliniğimize başvurmakta ve kliniğimizden memnun bir şekilde ayrılmaktadırlar.

İğneli epilasyon işlemini tercih eden danışanlarımız bize ulaşmak için metro, otobüs, özel araç, metrobüs gibi ulaşım araçlarının hepsinden kolaylıkla faydalanabilirler. Bu ulaşım kolaylığı sayesinde zamandan tasarruf etmiş olurlar ve kendilerine daha fazla zaman ayırmış olurlar.

Şişli bölgesinde çoğu epilasyon kliniğinde iğneli epilasyon yöntemi uygulanmamaktadır. İğneli epilasyon gibi bir yöntem çoğu uzmana uğraştırıcı ve yorucu gelmektedir. Bu sebeple daha pratik işlemlere yönelmek istemektedirler. Kliniğimizde iğneli epilasyon işlemini büyük bir keyifle sabırla uygulamaktayız. İşimize olan ilgimiz sayesinde de işlemlerimizden aldığımız sonuç daha da başarılı olmaktadır.

Şişli bölgesinde iğneli epilasyon kliniğinde işlemler yapmak bizim açımızdan da olumlu sonuçlar vermektedir. Bize ulaşan danışanlarımız hem kolaylıkla kliniğimizi bulabilirler hem de bulunduğumuz konum itibariyle de tercih etmek istemektedirler. İstanbul’un merkezinde bulunan kliniğimiz güzel bir semtte bulunduğu ve güzellik bakım merkezlerinin çoğunlukta olduğu bir yerde olduğu için de tercih etme sebepleri artmaktadır.

İğneli epilasyon işlemi uygulanacak bölge küçük bir alansa eğer işlem süresi kısa olacaktır. Kısa süren iğneli epilasyon işleminden sonra danışanlarımız hızlı bir şekilde günlük hayatlarına dönebilirler. İstedikleri gibi sosyalleşebilir, işlerini aksatmadan sürdürebilirler. İğneli epilasyon yönteminin bu şekilde etkili ve sağlıklı bir yöntem olması danışanlarımızı memnun etmektedir.

İğneli epilasyon işleminden sonra ciltte hafif bir kızarıklık oluşabilir fakat ince bir kapatıcı ürün ile kapattıkları takdirde sosyal hayatlarına dönmeleri mümkündür. Ayrıca oluşan bu kızarık görüntü uzman kişinin uygulayacağı bakım ürünleri sayesinde minimumda olacak ve cilt hızlıca sakinleşecektir. Danışanların sosyal hayata hızlıca dönebilmeleri için uzman kişinin kontrolü ele alması ve doğru yönlendirmeler yapması da fazlasıyla önemlidir.

Kliniğimiz şişli bölgesinde iğneli epilasyon klinikleri içerisinde en çok tercih edileler arasındadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hem merkezi bir konumda olmamız hem de başarılı işlemler uyguladığımız için danışanlarımız bizi tercih etmek istemektedirler.

Erkekler İçin Şişli İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon işlemini kadın ve erkek ayırt etmeksizin uygulamaktayız. Erkeklerin sıklıkla rahatsız olduklarını belirttikleri kılların yoğun olarak çıktığı elmacık kemikleri üzeri, boyun ve ense gibi bölgelerdir. Bu bölgelerdeki kalın ve herhangi bir renkteki kılın tamamen yok edilerek temiz bir görüntü elde edilmesi iğneli epilasyon yöntemi ile mümkündür. Şişli bölgesinde iğneli epilasyon işlemini erkeklere de uygulama yaparak danışanlarımızı bu sıkıntıdan kurtarmış olmaktayız. İğneli epilasyon işlemini nerede ve hangi şartlarda yaptıracakları konusunda kararsız kalan kadın ve erkek danışanlarımıza Şişli bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Şişli İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları dönem dönem değişkenlik gösterebilmekte, zaman geçtikçe fiyatlar artabilmektedir. Güncel olarak iğneli epilasyon işlem ücretimiz dakika bazında hesaplanmaktadır. 1 dakikalık iğneli epilasyon fiyatlandırması 10₺ olarak belirlenmiştir. İşlem süresi kaç dakika sürecek ise fiyatlandırma da ona göre hesaplanacaktır. Aynı zamanda iğneli epilasyon işleminde kullanılan steril iğne ücreti ise 50₺ olarak belirlenmiştir. İğneli epilasyon fiyatları kliniğimizde danışanlarımız geri dönüşleri ve memnuniyetleri sonrası ortalama bir düzeyde tutulmaktadır, şişli bölgesinde diğer iğneli epilasyon kliniklerindeki yüksek fiyatlara rağmen fiyat protokolümüzü makul seviyede tutmaya devam etmekteyiz.

İğneli Epilasyon İşlemi

İğneli epilasyon işlemi elektrik akımı kullanılarak kıl köklerini tahrip etme işlemidir. Bu işlemi yaparken steril tek kullanımlık iğneler kullanılmaktadır. Kullanılan iğneli epilasyon iğnesi kıl köklerinde rahat bir şekilde girebilen, kıldan bile ince yapıda olan genellikle altın, gümüş ve bakır kaplama iğnelerdir. İğneli epilasyon iğnesi altın, gümüş veya bakır kaplama olarak tercih edilmesinin sebebi ciltte alerjik reaksiyona sebep olmamalarıdır. Bu iğne ile kıl köküne nazikçe girilir ve kıl kökü cihazdan aktarılan elektrik akımı sayesinde iğnenin ucundan kıl köküne ulaşır. Kıl köküne ulaşan bu elektrik akımı kılı kökünden yakar, kökten yanan bu kıl cımbız yardımı ile çekilir. Aynı işlem alınması gereken bütün kıllara tekrarlanır.

Şişli İğneli Epilasyon İnstagram

Sosyal medya son yıllarda çoğu kişinin her alanda bilgi almak ve iletişime geçmek için kullandığı bir mecra olmuştur. İş yeri sahipleri, kişisel hesaplar aktif bir şekilde paylaşımlar yapmakta ve kişilerin ilgi alanlarına göre içerikler üretmektedirler. Güzellik ve bakım sektöründe de İnstagram uygulaması oldukça popülerleşmiş ve bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bizim de İğneli epilasyon ve diğer işlemlerimizi paylaştığımız İnstagram sayfamız bulunmaktadır. İstanbul İğneli Epilasyon adlı sayfamızda yaptığımız işlemleri güncel bir şekilde takipçilerimiz ile paylaşmaktayız.

Şişli İğneli Epilasyon Kaç Seansta Biter

İğneli epilasyon seansları kıl yapısına, danışanın hormonal ve genetik yapısına göre değişiklik gösterebilir. İğneli epilasyon seans aralıkları genellikle 10-15 gün arasında değişmektedir. Bu süre dolduğunda diğer seansa uygun hale gelinmiş olur. Genellikle yüz bölgesindeki kılların iğneli epilasyon işlemi ile tamamen bitmesi 8-10 seans sürebilmektedir. Vücut bölgesinde ise 10-12 seansı bulabilmektedir. Yine de yukarıda belirttiğimiz gibi danışanın hormonal ve genetik durumu işlem sonucunu değiştirebilmektedir. İlk 5 seans, iğneli epilasyon işleminde kılların sayısında azalmalar olduğu ve kalan kılların da seyreldiği seans sayısıdır. İlk seanstan itibaren kılların yapısı daha seyrekleşmeye başlayacaktır. Şişli bölgesinde iğneli epilasyon işlemi için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Şişli İğneli Epilasyon Lekeleri Ne Zaman Geçer

Ciltte iğneli epilasyondan kaynaklanan lekeler var ise büyük ihtimalle uygulayıcı hatasından oluşmuş olması gerekmektedir. Bu lekelerin yanlış uygulamadan mı yoksa kullanılan akım seviyesinin yanlış ayarlandığından mı olduğunu tespit etmek gerekir. Lekenin kaynağı ve derinliğini ancak uzman olan kişi anlayabilmektedir. Lekenin derecesi ve ne kadar zamandır ciltte kaldığı da araştırılmalıdır. Lekenin kaynağı bulunduğu takdirde uzman kişi nasıl bir tedavi uygulanması gerektiğine karar vermelidir.

İğneli epilasyon lekeleri medikal ürünler veya daha derin soyucu ürünler ile ya da lazer sistemi gibi cihazlardan destek alınarak tedavi edilebilmektedir. İlk aşama lekeyi detaylıca analiz etmek olmalıdır ve analiz sonrasında uzmanın tedavi protokolünü iyi seçmesi ve danışanı yönlendirmesi gerekmektedir. İğneli epilasyon lekeleri en az 21 gün en geç 6 ay (çok derin ise) süre arasında geçebilmektedir. Net cevap verebilmek için kliniğimizde bu konuda da ön görüşmeler yapmaktayız.

Şişli İğneli Epilasyon İletişim

Şişli iğneli epilasyon kliniğimiz ile iletişim kurmak için whatsapp hattımızdan veya internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaramız : 05539279687 web site adresimiz : www.igneepilasyon.com şeklindedir. Randevu almak ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca şişli iğneli epilasyon iletişim ve adres bilgilerimiz için de yine paylaşmış olduğumuz telefon numarası veya web sitesi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Şişli İğneli Epilasyon İletişim
Şişli İğneli Epilasyon İletişim

Şişli İğneli Epilasyon Merkezi

Şişli iğneli epilasyon bölgesinde, merkezi konumda olup danışanlarımıza %100 memnuniyet ile güzellik & bakım hizmetleri vermekteyiz. İğneli epilasyon işlemini Şişli’nin merkezi olan Nişantaşı bölgesindeki kliniğimizde değerli danışanlarımıza uygulamaktayız. Konumumuzun Şişli merkezi konumunda olması danışanlarımızın bize kolaylıkla ulaşabilmesini ve zamandan tasarruf etmelerini de sağlamaktadır.

Şişli İğneli Epilasyon Randevu Alma

İğneli epilasyon işlemlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu almak için sosyal medya hesaplarımızdan, Whatsapp hattımızdan veya web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu alma konusunda bir çok kanaldan bize ulaşmanız oldukça kolaydır. Merak ettiğiniz konular hakkında web sitemizdeki yazıları inceleyebilir veya iletişim numaramız ile Whatsapp üzerinden de görüşme sağlayabilirsiniz. Hangi iletişim aracını kullanmayı tercih ediyorsanız kliniğimize ait olan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Şişli İğneli Epilasyon Telefon Numarası

Şişli iğneli epilasyon kliniğimizin telefon numarası 05539279687. Whatsapp üzerinden veya telefon görüşmeleri yaparak bize ulaşmanız mümkün. Telefon hattımız sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında ulaşılabilirdir. Mesai saatleri içerisinde bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Acil konular için Whatsapp üzerinden de mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Şişli İğneli Epilasyon Uygulamaları

İğneli epilasyon uygulamaları yüz ve vücudumuzda istenmeyen tüylerin, yoğun kılların olduğu bölgelere uygulanır. İğneli epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüyler, açık, koyu, ince, kalın bütün kıllar kökleri tahrip edilerek yakılır ve belirli bir seans sayısı tamamlandıktan sonra tekrar çıkmaları mümkün olmaz. İğneli epilasyon uygulamaları etkili ve kalıcı sonuçlar verir.

Fiyatlarda Bir Güzellik Yaptık

%50 İndirim

IGNL50

Whatsapp üzerinden ulaşan danışanlarımız ilk iğneli epilasyon uygulamalarını %50 indirimli yaptırabilirler. Bilgi için: